Kumar Oynama Taktikleri

KUM

Kumar oynama taktikleri sayesinde daha yüksek kazançlar elde etmeyi eminim ki istiyorsunuzdur. Aksi bir durum olsa zaten şuanda bu yazıyı okuyor olmazdınız. Sizlerin daha güzel paralar kazanması içni elimden geldiğinde bilgi vermeye çalışıyorum. Bu nedenle bugün de sizlere birkaç kumar taktiği vermek istiyorum ki biraz daha para kazanabilin. Neyse lafı uzatmadan konumuza giriş yapalım.Kumar oynama taktikleri, Kumar oynama tüyoları, Kumar oyunu stratejileriKumar oynama tüyoları internette oldukça dolaşan konular arasında. Açıkçası kimse tam olarak kendi bulduğu güzel taktikleri bir diğer oyuncu ile paylaşma yanlısı değil. Çünkü kumar oyuncularının ego tatmin etmeye gibi bir alışkanlıkları vardır. Tek kazanan kendileri olmak isterler, işte bu sebeple internette dolaşan taktiklerin birçoğu basit taktiklerdir. Ben de açık konuşmak gerekirse sizlere muhteşem taktikler veremeyeceğim. Benim profesyonelliğimin dışında olan bir konu kumar konusu diyebilirim. Kendimce taktiklerim ve ben size bunları aktaracağım. Ben para kazanıyor muyum, kazanıyorum ama sizlerin de aynı şeyleri yaparak kazanıp kazanamayacağınızı bilemem.

Kumar oyunu stratejilerim arasından seçtiğim bir taktiğin üzerinde duracağım bugün. Kumar oynamaya henüz başlamış biriyseniz öncelikle oyunları tanımanızı tavsiye ederim. Benim taktiğim oyunları tanı, kazandırma yüzdelerini incele ve yavaş yavaş kazan taktiğidir. Mesela diyelim ki rulet oynayacaksınız ve sitenin oyunculara para kazandırıp kazandırmadığını test etmek istiyorsunuz diyelim. Bu durumda o siteye üye olun ve küçük bahisler yatırarak oyunları oynayın. Böyle yaparsanız sitenin oyunculara para kazandırıp kazandırmadığını anlayabilirsiniz. Bir sitede oynayacağınız 10 el ruletin en az 4 elini kazanmanız gerekir ki para kazanabilin. Eğer rulet oynadığınız sitede her 10 el ruletten 4-6 tanesini kazanabiliyorsanız orada yüksek miktarlı paralar yatırarak rulet oynayabilirsiniz. Çünkü yatırdığınız parayı birkaç el oyun oynayarak iki-üç katına çıkarabilirsiniz.

Yukarı anlattığım taktik rulet oynayacağınız oyunları belirleme taktiğidir. Basit bir rulet taktiğidir ama oldukça etkilidir. Acemi oyunculuktan profesyonel oyunculuğa geçişiniz sırasında kullanabileceğiniz harika bir yöntemdir. Çünkü en iyi siteleri bu taktik ile belirler ve orada oyun oynayarak kendinizi profesyonel düzeye getirecek hamleler yapabilirsiniz. Bol kazançlı günler..

Yorum bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir