Kumar Makinesi Nasıl Oynanır?

kumar-makinesi-nasc4b1l-oynanc4b1r

Belki de internette google arama motoru tarafından olsun yandex olsun, bing, ask ve diğer arama motorları tarafından olsun en çok aranan bir kumar konusu ile sizlerin karşısındayım. Kumar makinesi nasıl oynanır diye bir kişi merak ediyor ve bu yönde inanılması güç olacak şekilde yoğun bir öğrenme isteği görüyorum. Bu isteği umuyorum ki şimdi karşılayacağız. Kumar oyunları arasında en çok tercih edilen oyun bence kollu kumar makineleridir. Bunların nasıl oynandığından ziyade ne kadar kazandırdığı da çok merak ediliyor. Bu yüzden ben de buna açıklık getirmek istedim.Kollu makine oyunları hem casino dünyası için hem de kumarhane sahipleri için çok önemlidir. Şu an Bulgaristan’a bir çok Türk sırf kumar makine oyunları oynamak için geliyor. Buna şaşırmıyorum çünkü en yakın yer şu an burası onlar için. O yüzden kalkıp Kıbrıs veya Almanya gibi ülkelere gidecekleri yerde kalkıp bir vize alıp buraya geliyorlar. Geçenlerde yine gittiğimde Edirne plakalı bir çok araç görme fırsatım oldu. İçeride ikram edilen kahveler, çaylar, viskiler, sigaralar ve diğer içeceklerden ziyade güzel krupiyeler çok ilgi görüyor. Sırf gazoz içmek için bile kumarhanelere uğrayanlar var. Hem yemek de yenebiliyor. Ben de dahil olmak üzere Bulgaristan’a sırf bunları yapabilmek ve biraz olsun kafa dinlemek için gidenler var.

Kumar Makina Oyunları Nasıl Oynanır?, Kumar Makineleri Nasıl Oynanır?, Kollu Kumar Oyunu Nasıl Oynanır?

Dedim ya kumar makinesi oyunları çok ilgi görüyor diye. Örneğin benim dediğim yerde Svilengrad’da rulet vs. gibi oyunlar ilk girişteki yerde yok. Sadece makina oyunlar var. Bir bakıyorsunuz yerin bir kat aşağısında muhteşem bir oyuncu kitlesi ile karşılaşıyorsunuz. Peki nasıl oynanıyor bu oyunlar? Öncelikle sizin seçimlerinize bağlı olarak 5 bölmeli, 6 bölmeli veya daha az, daha fazla olmak üzere bir çok bölmeli makina oyununu görebilirsiniz. Daha sonra bunlardan birinin başına geçiyorsunuz. Ardından makinanın en düşük ve en yüksek para giriş miktarı vardır. Bunu oraya yazabiliyorsunuz. Parayı ya krupiye sizden alıp makineye tanımlıyor veyahut direkt makinanın para girişine Euro veya Leva şeklinde gereken istediğiniz miktarı koyup oyuna siz kendiniz tanımlıyorsunuz. Daha sonra ya dokunmatik ekrana dokunarak ya da direkt tuşlara basarak simgelerin yerlerinin değişimini sağlayabiliyorsunuz. Yani bir nevi oyun başlamış oluyor artık.

Oyun başladıktan sonra o kumar makinesinin kazandıran belirli karakterleri yani resimleri vardır. Önceden meyveli kumar oyunları vardı ama artık bunlar çok gelişti. Etkileyici bir ekranda harika senaryoların oluşturduğu güzel karakterler var. Bunlar size kazandırıyor ve kaybettiriyor. Çok büyük paralar kazananlar oldu. Bunu çok açık söylemem lazım, bir gün arkadaşım ile gitmiştik bu tarz bir yere. Yan sandalyede oturan oyuncunun biri tek tuşa 40 € basıyordu. Yani dakikası 200 € ediyor neredeyse oynadığı oyunun. Kazanırsa da ona göre kazanıyor elbette. Kumar makina oyunları böyle oynanıyor işte. Hilelerini ve taktiklerini ise bir önceki konumuzda anlattık. Dilerseniz o konuya bakabilirsiniz. Kollu kumar makinasına olan ilgiden siz de hoşnut olmak ve kısmetinizi denemek istiyorsanız alttaki sitelere online olarak kayıt olabilir, hilesiz bir oyun zevkine sahip olabilirsiniz. Alacağınız bonuslar da yine bir çok kez işinize yarayacaktır.

Yorum bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir